KONST / Litografier / Färglitografi 11585098
nr 1158 5098
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Färglitografi, Signerad och numrerad 93/100, motivet: 38x55
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 29 januari 2018
kl 20:11:38
100 kr
250 kr
450 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas